Novexim - Marki
Switch language / przelacz jezyk

Szybki i rzetelny import i eksport materiałów i urządzeń

Marki z którymi współpracujemy należą do światowych liderów technologicznych. Dzięki nawiązanej współpracy nasi klienci otrzymują produkty, które są wyznacznikiem najwyższej światowej jakości.

Hayward Tyler

Hayward Tyler to światowy lider rozwiązań inżynieryjnych, który istnieje od 1815 roku. Firma ta jest potentatem w technologiach związanych z energetyką, odnawialnymi źródłami energii, wydobywaniem podmorskich złóż ropy i gazu, a także z przemysłem chemicznym. Głównymi produktami oferowanymi przez Hayward Tyler są różnego rodzaju pompy i silniki. Firma ta wyznacza nowe standardy jakości i bezpieczeństwa, dlatego ich produkty przeznaczone są do działania nawet w ekstremalnych warunkach, o czym przekonano się na całym świecie.


MAHLE

MAHLE jest jednym z największych partnerów rynku motoryzacyjnego na świecie. Firma ta od 1877 roku produkuje precyzyjne elementy silników, takie jak tłoki, zawory, tuleje cylindrowe, a także zaawansowane zespoły filtrowania powietrza i cieczy. Ważnym aspektem polityki firmy jest rozwój technologii klimatyzacji dużych pojazdów, takich jak statki, pociągi czy samoloty. Niezawodność, najwyższa jakość oraz innowacyjność pozwoliły temu przedsiębiorstwu znaleźć się wśród trójki największych światowych dostawców części i systemów wykorzystywanych w silnikach – niemal wszyscy producenci silników na świecie są klientami MAHLE.


Kovis

Kovis Livarna jest słoweńską firmą, zajmującą się odlewem wysokiej jakości produktów przeznaczonych do pojazdów kolejowych, np. tarcz hamulcowych, klocków hamulcowych, szczęk, a także obudów, zaworów czy skrzyń biegów. Wysoka pozycja na światowym rynku została wywalczona przez Kovis spełnieniem najwyższych standardów oraz wykorzystaniem stopów żeliwa szarego (EN-GJL) i sferoidalnego (EN-GJS), których specyficzne cechy pozwalają na pracę w podwyższonych temperaturach i wyższej wytrzymałości, która zbliżona jest do stali. Kovis Livarna została doceniona nie tylko w Europie, ale również w Afryce i Azji, dzięki czemu od wielu lat ma stabilną pozycję na światowym rynku.


Marechal-electric

Marechal Electric jest jednym z głównych światowych producentów przemysłowych połączeń elektrycznych, również do zastosowań w strefie ATEX. Produkty tej firmy muszą więc spełniać wygórowane normy, które określone są przepisami bezpieczeństwa. Warto wspomnieć, że produkty Marechal Electric są ciągle udoskonalane, ponieważ 5% obrotu tej firmy przeznaczane jest na innowacyjność, czego owocem jest aż 90 patentów. Właśnie ciągły rozwój powoduje, że firma ta jest o krok przed konkurencją i spełnia oczekiwania klientów na całym świecie.


Lesjöfors

Lesjöfors jest jednym z największych światowych dostawców sprężyn. Szeroka oferta tej firmy obejmuje nie tylko klasyczne sprężyny, ale również sprężyny gazowe, amortyzatory, resory, a także sprężyny wykonane na zamówienie. Jej tradycje sięgają aż 1675 roku, jednak firma ta rozpoczęła produkcję pierwszych sprężyn w 1852 roku, co czyni nieprzerwanie do dziś. Tak długie i bogate doświadczenie pozwoliło wprowadzić przez Lesjöfors wiele innowacji, a dodatkowym atutem standardowych produktów jest dostępność ich projektów w formacie 3D CAD, co znacznie ułatwia projektowanie wymagające uwzględnienia szczegółowych elementów.


    Nasze Marki

    Zapoznaj się z markami, z którymi pracujemy!